Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Labas! Forumas džiūgauja, kad vėl tave galime matyti čia. Jeigu esi narė, tiesiog skubėk prisijungti ir lėk tikrinti forumų, o jei esi čia nauja - spustelk mygtuką "Registruotis" apačioje ir pasinerk į tikras diskusijų bangas! Na, ko lauki? JUNKIS PRIE MŪSŲ!
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama

Forumas orientuotas merginų pokalbiams: mada, žurnalai, grožis, makiažas, savęs priežiūra, bėdos, patarimai ir visa kita. Jeigu nori paplepėti tarp mergaičių, šis forumas yra kaip tik tau. Registruokis ir pasinerk į pokalbius.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Iš kur gauti avatarą?
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyTr. 2 07 2014 - 3:44 by pussycat
Jeigu nenori būti pilka pelyte ir forume puikuotis gražiu avataru, eik į puslapį http://www.avatarsdb.com/ ir išsirink. Išsirinkusi nusikopijuok jo adresą arba parsisiųsk jį į kompiuterį ir tada pasidaryk jį kaip savo avatarą!


Kaip tai padaryti?

Profilis -> Avataras


SĖKMĖS!

Comments: 3
Forumo taisyklės (būtina perskaityti, jei esi naujokė)
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyTr. 2 07 2014 - 3:27 by pussycat
1. Prieš kuriant temą, visada patikrink, ar tokios temos jau nėra.
2. Naujokai visada gali klausti senbuvių, jeigu kas nors neaišku arba atsitiko problema.
3. Jokiu būdu negalima plūsti, įžeidinėti kitų vartotojų ir vartoti necenzūrinius žodžius. Už pirmą nusižengimą gaunamas įspėjimas, o už antrą - pašalinimas iš forumo.
4. Jokio spam'o ir flood'o. Jeigu jau išėjo, …


Comments: 1
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (11) buvo Kv. 3 07 2014 - 5:48
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kovas 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Statistics
Mes turime 93 registruotus(ų) vartotojus(ų)
Naujausias registruotas vartotojas yra Gretė

Mūsų vartotojai iš viso parašė 618 pranešimus(ų) in 58 subjects
Top posters
VOGUE
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 
DarkOrchid
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 
svecias
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 
Viktorija L
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 
Warlock
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 
Ernestaa
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 
Moonlight
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 
pussycat
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 
Mėlynaspalva123
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 
Melancholia
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Progre10Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113 

 

 Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?

Go down 
+7
Warlock
DarkOrchid
VOGUE
Ievutis
Ernestaa
Vikuzi
pussycat
11 posters

Ar pateisini tuos, kurie nusižudo patys?
NE, visos problemos yra išsprendžiamos
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 011374%Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113
 74% [ 17 ]
TAIP, jie tiesiog neturėjo kito pasirinkimo
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 01130%Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113
 0% [ 0 ]
IŠ DALIES, galbūt tikrai buvo labai blogai
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 011326%Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? 0113
 26% [ 6 ]
Iš viso balsų : 23
 

AutoriusPranešimas
pussycat
Administartorė, kūrėja, dizainerė
pussycat


Pranešimų skaičius : 19
Taškai : 4532
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-02
Age : 26
Miestas : pasvalys

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyKv. 3 07 2014 - 10:01

Kaip manai, ar verta nusižudyti, jeigu tave užpuolė žemiškos problemos? Ir ar tikrai yra tokių problemų, kurios nėra išsprendžiamos kitaip, nei savižudybe?
Atgal į viršų Go down
https://td4ever.forumlt.com
Vikuzi

Vikuzi


Pranešimų skaičius : 8
Taškai : 3566
Reputacija : 0
Join date : 2014-07-04
Age : 24
Miestas : Tauragė

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyPen. 4 07 2014 - 9:04

Manau, kad nusižudymas yra pats lengviausias būdas pabėgti nuo problemų, tačiau pati blogiausia išeitis. Yra labai daug problemų dėl kurių žmonės žudosi, pvz. patyčios, vaikinas paliko,išdavė, netekai darbo, išdavė draugai, diena virto tikru pragaru ir daugelis kitų. Aš manau, kad kiekvienoje bėdoje reikia įžvelgti kažką gero ir naudingo. Jei patyčios tiesiog reikia neužsipulti tuos žmones, o tiesiog mandagiai atsakyti arba išvis nereguoti ir neparodyti jog tau tai rūpi kokia jų nuomonė apie tave. Aišku jei vyksta fizinis smurtas reikia pranešti. Paliko vaikinas? Reikia nenusiminti, vadinasi jis nebuvo tau skirtis ir sutiksi žymiai geresnį. Tiesiog likimas taip nulėmė. Nes gyvenimas kupinas išbandymų, kurios reikia įveikti, o ne ieškoti lengviausio būdo, reikia pagalvoti kaip jausis tavo artimieji ir šeima netekę tavęs. Iš kiekvienos problemos yra išeitis, tik nereikia pasiduoti. Ir nereikia bijoti padėti tiems, kurie galvoja apie tai.

Tai va, išsakiau savo nuomonę, kad esu prieš žudymasi ir jog neverta to daryti.
Atgal į viršų Go down
Ernestaa

Ernestaa


Pranešimų skaičius : 37
Taškai : 3615
Reputacija : 14
Join date : 2014-07-03
Age : 26

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyŠt. 5 07 2014 - 10:00

Tiesą sakant man pažįstamas tas jausmas, kai nori nusižudyti, nes slegia problemos, viskas erzina, neturi kam išsipasakot, o dar tėvai .. Bet aš tai išgyvenau. Nors buvau jau parašiusi laišką atsisveikinimo tėvams. Norėjau prisigert vaistų. Trūko labai nedaug, kad būčiau, tai ir padariusi. Didžiausia to priežastis buvo pašaipos mokykloje, meilė ir paskutinį lašą galiausiai "įpylė" mama. Dabar tiksliai nebe prisimenu, kodėl persigalvojau.

Dabar esu laiminga. Per visus gyvenimo metus dar niekada nebuvau tokia laiminga ir žinot kodėl? Nes pati sau trukdžiau džiaugtis gyvenimu. Didžiulę traumą man paliko viena mergina, tiksliau draugė. Esu apkūni ir ta mergina man kišo į galvą kažkokį mėšlą, pagal ją kol nenumesi svoriu būsi kitų akyse niekas. Tuo tikėjau kelerius metus. Tačiau dabar aš vis dar apkūni. Taip, aš noriu numesti svorį, bet dėl savęs. O aplinkiniams žmonėms žymiai svarbiau kaip tu su jais bendrauji negu tavo išvaizda.

Savižudybė problemų neišspręs. Aš asmeniškai tikiu Dievu ir esu įsitikinusi, kad žmonių sielos, kurie pakėlė ranką prieš save, neranda ramybės visą likusį gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
Ievutis

Ievutis


Pranešimų skaičius : 14
Taškai : 3573
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-04
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyPir. 7 07 2014 - 11:16

Žudymasis problemų neišspręs. Taip, gal tau ir pasidarys lengviau, bet nereikia būti savanaudžiais. Reikia pagalvot kaip kentės tave mylintys artimieji, jei pasitrauksi iš gyvenimo. Juk visas problemas galima išspręst, reikia tik norėti ir neužsisklęsti savyje. Svarbiausia tokioje situacijoje yra bendrauti kuo daugiau. Mano draugė norėjo nusižudyti..bet jai pavyko iš viso šito išsikapstyti, jai padėjo psichologai, dabar ji ir vėl džiaugiasi gyvenimu. Smile
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas
VOGUE


Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3697
Reputacija : 28
Join date : 2014-07-04
Age : 24
Miestas : Tauragė

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyŠt. 12 07 2014 - 1:37

Tikrai neverta. Jei save ''pagaunu'' mąstant apie tokį dalyką, labai susigėstu. Juk daugelis trokšta gyventi, sulaukti rytojaus, bet negali. Nežino ar dar išvys saulės šviesą. Todėl ir stengiuosi džiaugtis gyvenimu, kiekviena akimirka. Net ir ta, kai nieko neveikiu.
Atgal į viršų Go down
DarkOrchid
Lankytojas
DarkOrchid


Pranešimų skaičius : 77
Taškai : 3640
Reputacija : 28
Join date : 2014-08-01
Age : 24
Miestas : Kaunas

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyPen. 1 08 2014 - 1:35

Gyvenimo nutraukti tikrai neverta, kad ir kas nutinka. Viskas yra pataisoma, juolab, gyvenimas tikrai nėra tobulas... Žmonės nusižudydami galvoja vien apie save, apie kitus visiškai negalvoja. Negalvoja apie tėvus, apie savo draugus...
Manau, kad nusižudyti yra tiesiog kvaila. Jeigu kas nors blogo nutinka, reikia kam nors išsipasakoti. Gal ir neužmirši to įvykio, bet tikrai nebus taip blogai.
Atgal į viršų Go down
Warlock
Lankytojas
Warlock


Pranešimų skaičius : 50
Taškai : 3601
Reputacija : 14
Join date : 2014-08-01
Age : 24
Miestas : Kaunas

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyPen. 1 08 2014 - 2:03

Abejoju ar verta nutraukti gyvenimą vien dėl to, kad kažkas kažką pasakė, blogai pavadino, esi nemylimas arba sergi nepagydoma liga. Mano manymu viskas yra išspredžiama ir kad ir kas benutiktų gyvenimo nutraukti tikrai neverta. Pritariu , 5andrai, dėl vieno žmogaus, kuris nusižudė, kenčia jo artimieji, tas jau miręs, jam nesvarbu ką apie jį galvoja kiti.
Žodžiu esu prieš savižudybę
Atgal į viršų Go down
Viktorija L
Lankytojas
Viktorija L


Pranešimų skaičius : 53
Taškai : 3599
Reputacija : 11
Join date : 2014-08-03

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptySk. 3 08 2014 - 3:29

Kažkokiame savo sielos kamputyje kiekvienas puikiausiai žino, kad nors savižudybė ir yra išeitis, vis dėlto ji tėra tik menkas ir neteisėtas atsarginis išėjimas, kad iš esmės daug kilniau ir gražiau, kai tave nugali ir patiesia pats gyvenimas, o ne tavo paties ranka. Aš prieš, kad ir kaip ten sunku bebūtų reikia kalbėti, išsikalbėjus visada geriau, o ir tos problemos po truputį išsisprendžia.
Atgal į viršų Go down
svecias
Lankytojas



Pranešimų skaičius : 63
Taškai : 3552
Reputacija : -1
Join date : 2014-09-21

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptySk. 21 09 2014 - 11:07

..Smile))........


Paskutinį kartą redagavo Katsumi, Kv. 11 05 2017 - 10:26. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Avon

Avon


Pranešimų skaičius : 13
Taškai : 3476
Reputacija : -1
Join date : 2014-10-03

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyPen. 3 10 2014 - 0:21

ne, neverta.
reikia stengtis pačiam tobulinti savo gyvenimą.
viskas praeis, bet nebus pamiršta.
galų gale, žmonėms, kurie tyčiojasi išauš atpildo valanda.
Atgal į viršų Go down
Avon

Avon


Pranešimų skaičius : 13
Taškai : 3476
Reputacija : -1
Join date : 2014-10-03

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyPen. 3 10 2014 - 0:22

visos esame ptyrę patyčias, tik visos skirtingai Very Happy
bet dėl to gyvenimo nutraukti tikrai neverta
Atgal į viršų Go down
Zouhouhou.

Zouhouhou.


Pranešimų skaičius : 6
Taškai : 3287
Reputacija : 0
Join date : 2015-04-04
Age : 30

Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? EmptyŠt. 4 04 2015 - 1:40

Perskaičius klausimą, likau nesuprataus, nes vis dar dabar nesuvokiu kodėl yra užduotas toks klausimas. Manau, kad atsakymas ir tai yra akivazidus, kad žudytis neverta. Ne kartą šia tema kalbėjau su keliais draugais, kurie iš ties patyrė daug, ir tikrai galvojo apie tai, tačiau galiausiai vis tiek visada prieidavom prie to, kad žudytis tikrai neverta. Neverta dėl tų, ką paliksi ir neverta dėl pačio savęs. Manau, kad jei jau turi galimybę pasidžiaukt gyvenimu, tai taip ir turi daryti. Kiekvienas mes sau nurodome kaip mes gyvensim, viskas priklauso nuo mūsų pačių ir mūsų pasirinkimų. Todėl jei, kažkam kyla mintis nusižudyt, manau, kad jis turi pakeisti savo požiūri į tam tikrus dalykus, pradėt daryt kažką kitaip, keist savo įpročius ir pan. Visada reikia pradėt keistis nuo savęs, o nebandyt keist kitus.
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Sponsored content





Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?   Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ar verta pačiam nusitraukt gyvenimą?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Žodžiai apie gyvenimą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama :: Gyvenimas-
Pereiti į: