Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Labas! Forumas džiūgauja, kad vėl tave galime matyti čia. Jeigu esi narė, tiesiog skubėk prisijungti ir lėk tikrinti forumų, o jei esi čia nauja - spustelk mygtuką "Registruotis" apačioje ir pasinerk į tikras diskusijų bangas! Na, ko lauki? JUNKIS PRIE MŪSŲ!
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama

Forumas orientuotas merginų pokalbiams: mada, žurnalai, grožis, makiažas, savęs priežiūra, bėdos, patarimai ir visa kita. Jeigu nori paplepėti tarp mergaičių, šis forumas yra kaip tik tau. Registruokis ir pasinerk į pokalbius.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Iš kur gauti avatarą?
Plaukai ir šukuosena EmptyTr. 2 07 2014 - 3:44 by pussycat
Jeigu nenori būti pilka pelyte ir forume puikuotis gražiu avataru, eik į puslapį http://www.avatarsdb.com/ ir išsirink. Išsirinkusi nusikopijuok jo adresą arba parsisiųsk jį į kompiuterį ir tada pasidaryk jį kaip savo avatarą!


Kaip tai padaryti?

Profilis -> Avataras


SĖKMĖS!

Comments: 3
Forumo taisyklės (būtina perskaityti, jei esi naujokė)
Plaukai ir šukuosena EmptyTr. 2 07 2014 - 3:27 by pussycat
1. Prieš kuriant temą, visada patikrink, ar tokios temos jau nėra.
2. Naujokai visada gali klausti senbuvių, jeigu kas nors neaišku arba atsitiko problema.
3. Jokiu būdu negalima plūsti, įžeidinėti kitų vartotojų ir vartoti necenzūrinius žodžius. Už pirmą nusižengimą gaunamas įspėjimas, o už antrą - pašalinimas iš forumo.
4. Jokio spam'o ir flood'o. Jeigu jau išėjo, …


Comments: 1
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (11) buvo Kv. 3 07 2014 - 5:48
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Balandis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistics
Mes turime 93 registruotus(ų) vartotojus(ų)
Naujausias registruotas vartotojas yra Gretė

Mūsų vartotojai iš viso parašė 618 pranešimus(ų) in 58 subjects
Top posters
VOGUE
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 
DarkOrchid
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 
svecias
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 
Viktorija L
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 
Warlock
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 
Ernestaa
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 
Moonlight
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 
pussycat
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 
Mėlynaspalva123
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 
Melancholia
Plaukai ir šukuosena 0113Plaukai ir šukuosena Progre10Plaukai ir šukuosena 0113 

 

 Plaukai ir šukuosena

Go down 
+7
Viktorija L
VOGUE
Ievutis
Ernestaa
Guoda
callmegretty
pussycat
11 posters
AutoriusPranešimas
pussycat
Administartorė, kūrėja, dizainerė
pussycat


Pranešimų skaičius : 19
Taškai : 4561
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-02
Age : 26
Miestas : pasvalys

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyKv. 3 07 2014 - 10:12

Kaip prižiūri savo plaukus, kaip kovoji su "nešukadieniais" ir kokios šukuosenos labai norėtum. Apie visa tai diskutuokime čia.  What a Face
Atgal į viršų Go down
https://td4ever.forumlt.com
callmegretty

callmegretty


Pranešimų skaičius : 5
Taškai : 3592
Reputacija : 2
Join date : 2014-07-04

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyPen. 4 07 2014 - 2:31

Svajoju apie kuoduką, bet mano plaukai labai nepaklusnūs ir slysta. Taip pat ateityje norėčiau savo plaukus nusidažyti panašiai kaip šioje nuotraukoje. Smile
Plaukai ir šukuosena 10352615_589471887835150_1522801626362636485_n
Atgal į viršų Go down
Guoda

Guoda


Pranešimų skaičius : 4
Taškai : 3588
Reputacija : 0
Join date : 2014-07-04

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyPen. 4 07 2014 - 8:53

Turiu garbanotus plaukus, su kuriais labai sunku susitvarkyti. Kad plaukai neatrodytų susivėlę, ant plaukų tepu/įspaudžiu/purškiu (nežinau kaip tą veiksmą pavadinti  Very Happy ) plaukų putų, kurios yra skirtos specialiai garbanotiems plaukams. Na, o tie "nešukadieniai" pasitaiko ypač dažnai, todėl per juos paprašau mamos, kad ji kaip nors įdomiai ir gražiai supintų plaukus. Norėčiau tiesių plaukų, tai turbūt ir būtų mano svajonių šukuosena Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ernestaa

Ernestaa


Pranešimų skaičius : 37
Taškai : 3644
Reputacija : 14
Join date : 2014-07-03
Age : 27

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyŠt. 5 07 2014 - 10:08

Plaukai man skaudi tema.. Very Happy Prieš kelerius metus išvis jais nesirūpinau ir dabar turiu skaudžias pasekmes.. Jie nušiurę.. Dabar kur kas daugiau jais rūpinuosi. Labai noriu turėti ilgus plaukus Smile Be galo džiaugiuosi, kad mano plaukai tiesūs, kartais aplinkiniai net klausia ar jų netiesinu Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ievutis

Ievutis


Pranešimų skaičius : 14
Taškai : 3602
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-04
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyTr. 9 07 2014 - 7:49

Mano plaukai yra garbanoti, tad apie jų šukavimą aš tyliu..Jeigu juos iššukuočiau, tai atrodyčiau, kaip pudelis Very Happy Dėl to savo plaukus šukuoju labai retai. Dievinu savo plaukus tada, kai jie būna ištiesinti.. Taip norėčiau turėti tiesius plaukus, deja..
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas
VOGUE


Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3726
Reputacija : 28
Join date : 2014-07-04
Age : 25
Miestas : Tauragė

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyŠt. 12 07 2014 - 1:44

Plaukai tiesūs. Garbanotų nenoriu Very Happy Prieš kelis mėnesius plaukų galus trikampiu išsikarpiau, tai labai džiaugiuosi. Dabar labai slinkti pradėjo :ooo Kadangi mano plaukams patinka tik vienas šampūnas, karts nuo karto galvą skalauju čemeryčių vandeniu. Pleiskanos dingsta, bet kad slinkimas sumažėtų nepastebėjau Sad
Atgal į viršų Go down
Viktorija L
Lankytojas
Viktorija L


Pranešimų skaičius : 53
Taškai : 3628
Reputacija : 11
Join date : 2014-08-03

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptySk. 3 08 2014 - 4:06

Svajoju apie ilgus tiesius plaukus. Kadangi plaukai garbanoti su jais susitvarkyti ypač sunku, tad jei reikia kažkur eiti tiesiog išsiplaunu galvą ir susipinu dvi kasas. Susiruošusi jas aišku išpinu ir plaukų neiššukuoju, tada jie atrodo kiek normaliau nei įprastai. Na o kai sau ramiausiai sėdžiu namie tai tiesiog susirišu kuodą arba tą tariamą arklio uodegą ir ją supinu. Jokios išskirtinės priežiūros dabar nebetaikau, tačiau nuo tiesinimo seniau jie buvo labai nušiurę it kokie šiaudai, tad naudodavau visokius specialius šampūnus ir aliejus. Ačiū Dievui plaukai atsitaisė.
Atgal į viršų Go down
Unicorn

Unicorn


Pranešimų skaičius : 7
Taškai : 3555
Reputacija : 0
Join date : 2014-08-09
Age : 24
Miestas : Vilnius

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyAntr. 12 08 2014 - 11:07

Mano plaukai tiesus ir jokių problemų su jais neturiu. tačiau aš labai noriu bent savaitę pabut garbanotais plaukais. Aišku kartais per šventes susigarbanoju plaukus kaip pudelis,bet ir tai jie išsilaiko tik kelias dienas. esu tamsi blondinė tad šviesinuosi plaukus, nes noriu šviesesnių plaukų. afro  
Atgal į viršų Go down
Vikuzi

Vikuzi


Pranešimų skaičius : 8
Taškai : 3595
Reputacija : 0
Join date : 2014-07-04
Age : 24
Miestas : Tauragė

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyŠt. 25 04 2015 - 10:22

Anksčiau turėjau labai ilgus, tiesius ir storus plaukus,tačiau jie pradėjo slinkti ir gavau nusikirpti iki pečių, kad atsigautų :'( Tad dabar vėl svajoju apie tokius plaukus :3

P.s. gal turit pasiūlymų šuokuosenai trumpiems plaukams? Būčiau labai dėkinga Wink
Atgal į viršų Go down
svecias
Lankytojas



Pranešimų skaičius : 63
Taškai : 3581
Reputacija : -1
Join date : 2014-09-21

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyAntr. 28 04 2015 - 10:17

..Smile))........


Paskutinį kartą redagavo Katsumi, Kv. 11 05 2017 - 10:29. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
KarolinaGals

KarolinaGals


Pranešimų skaičius : 2
Taškai : 3200
Reputacija : 0
Join date : 2015-07-25

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyŠt. 25 07 2015 - 13:23

Mano plaukai yra garbanoti ir kazkur metus atgal juos nusikirpau ir jie tapo kazkur peciu ilgio, bet truputi ilgesni. Kazkur 2 metus kankinausi su plaukais nes jie buvo labai pukuoti ir mane visi vadino pudeliu, bet laikui einant jie tapdavo normalesni. Mano plauku buvo daug ir laikui einant jie pradejo labai kritineti ir as nzn kd , nors pakolkas mano plaukai yra normalus ( ta prasme nepukuoti ) as dziaugiuosi , bet as labai pergyveni, kad jei taip ir toliau bus nezinia kas liks ant mano galvos , tai prasau padekit man patarkit ka daryt , kokias kaukes darytis ir pns . Aciu Smile
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas
VOGUE


Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3726
Reputacija : 28
Join date : 2014-07-04
Age : 25
Miestas : Tauragė

Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena EmptyPir. 27 07 2015 - 5:49

Pabandyk čemeryčių vandenį. Ne tik pleiskanas išnaikina, bet ir stiprina plaukus Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plaukai ir šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai ir šukuosena   Plaukai ir šukuosena Empty

Atgal į viršų Go down
 
Plaukai ir šukuosena
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» HELP! Slenka plaukai!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama :: Grožis ir sveikata-
Pereiti į: