Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Labas! Forumas džiūgauja, kad vėl tave galime matyti čia. Jeigu esi narė, tiesiog skubėk prisijungti ir lėk tikrinti forumų, o jei esi čia nauja - spustelk mygtuką "Registruotis" apačioje ir pasinerk į tikras diskusijų bangas! Na, ko lauki? JUNKIS PRIE MŪSŲ!
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama

Forumas orientuotas merginų pokalbiams: mada, žurnalai, grožis, makiažas, savęs priežiūra, bėdos, patarimai ir visa kita. Jeigu nori paplepėti tarp mergaičių, šis forumas yra kaip tik tau. Registruokis ir pasinerk į pokalbius.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Iš kur gauti avatarą?
Vaikinai !!  EmptyTr. 2 07 2014 - 3:44 by pussycat
Jeigu nenori būti pilka pelyte ir forume puikuotis gražiu avataru, eik į puslapį http://www.avatarsdb.com/ ir išsirink. Išsirinkusi nusikopijuok jo adresą arba parsisiųsk jį į kompiuterį ir tada pasidaryk jį kaip savo avatarą!


Kaip tai padaryti?

Profilis -> Avataras


SĖKMĖS!

Comments: 3
Forumo taisyklės (būtina perskaityti, jei esi naujokė)
Vaikinai !!  EmptyTr. 2 07 2014 - 3:27 by pussycat
1. Prieš kuriant temą, visada patikrink, ar tokios temos jau nėra.
2. Naujokai visada gali klausti senbuvių, jeigu kas nors neaišku arba atsitiko problema.
3. Jokiu būdu negalima plūsti, įžeidinėti kitų vartotojų ir vartoti necenzūrinius žodžius. Už pirmą nusižengimą gaunamas įspėjimas, o už antrą - pašalinimas iš forumo.
4. Jokio spam'o ir flood'o. Jeigu jau išėjo, …


Comments: 1
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (11) buvo Kv. 3 07 2014 - 5:48
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Balandis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistics
Mes turime 93 registruotus(ų) vartotojus(ų)
Naujausias registruotas vartotojas yra Gretė

Mūsų vartotojai iš viso parašė 618 pranešimus(ų) in 58 subjects
Top posters
VOGUE
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 
DarkOrchid
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 
svecias
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 
Viktorija L
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 
Warlock
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 
Ernestaa
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 
Moonlight
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 
pussycat
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 
Mėlynaspalva123
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 
Melancholia
Vaikinai !!  0113Vaikinai !!  Progre10Vaikinai !!  0113 

 

 Vaikinai !!

Go down 
+3
Ievutis
pussycat
Ernestaa
7 posters
AutoriusPranešimas
Ernestaa

Ernestaa


Pranešimų skaičius : 37
Taškai : 3645
Reputacija : 14
Join date : 2014-07-03
Age : 27

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptyŠt. 5 07 2014 - 10:34

Merginos, kaip jūsų reikalai su vaikinais? Very Happy Pasidalinkite kas jūsų manymu jiems labiausiai rūpi, kaip juos suvilioti ir pnš. Smile O gal esate nuomonės, kad visi vaikinai kiaulės?  pig O kokia nuomonė apie vyresnius vaikinus? Smile Gal kokių įdomių situacijų turite Smile
Atgal į viršų Go down
pussycat
Administartorė, kūrėja, dizainerė
pussycat


Pranešimų skaičius : 19
Taškai : 4562
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-02
Age : 26
Miestas : pasvalys

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptySk. 6 07 2014 - 8:05

turiu aš vaikiną ir dar daugiau turiu bėdų su juo. Very Happy
nežinau, labai daug įsipareigojimų ir pati aš visada turiu būti pasitempusi, graži ir visada moteriška. tad jeigu jūs tam nepasiruošusios, geriau nesivelkit į rimtus santykius. geriau paflirtuokit su kitais ir mėgaukitės dėmesiu. Very Happy  cookiemonster 
Atgal į viršų Go down
https://td4ever.forumlt.com
Ievutis

Ievutis


Pranešimų skaičius : 14
Taškai : 3603
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-04
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptyTr. 9 07 2014 - 8:26

Visada maniau, kad visi vaikinai yra bejausmiai, kad jiems niekas nerūpi, o merginas pamiršti, jiems lengviau nei kojines pasikeisti. Deja, aš klydau ir tai sužinojau tik visai neseniai. Buvo pas mane tokia situacija, kad prieš metus draugavau su vaikinu, bet po mėnesio draugystės viskas baigėsi, per daug nesutarimų buvo. Jau buvau beveik pamiršusi jį, kai po kokio pusmečio, savo telefono ekrane pamačiau jo vardą. Ir jis išsakė savo jausmus,jog pasiilgo ir panašiai..pabendravom pora savaičių ir vėl viskas baigėsi. O dabar, kai jau praėjo metai kaip išsiskyrėm, mes ir vėl bendraujam ir esam kartu, jis prisipažino meilėje ir aš supratau, jog vaikinai (bent jau kai kurie) tikrai turi jausmus:)
Atgal į viršų Go down
Ernestaa

Ernestaa


Pranešimų skaičius : 37
Taškai : 3645
Reputacija : 14
Join date : 2014-07-03
Age : 27

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptyTr. 9 07 2014 - 11:59

Man ir visai nesenai atrodė, kad vaikinai bejausmiai. To priežastis buvo vienas kvailys dėl kurio kankinausi daugiau nei metus, bet visai nesenai sutikau labai mielą ir gerą vaikinuką, mus suveda likimas labai keistai, pamačius jį man net kojos linksta. Dabar pasimokiau, kad jei vienas vaikinas šūdžius, nereiškia, kad visi kiti irgi tokie Very Happy Bet vis laikausi nuomonės, kad su vaikinu, kuriam panašiai iki 19 metų negalėčiau draugaut Smile
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas
VOGUE


Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3727
Reputacija : 28
Join date : 2014-07-04
Age : 25
Miestas : Tauragė

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptySk. 12 10 2014 - 5:55

Ai, nesiseka man su vaikinais Very Happy Visi gryni lopai pasirodė.
Va, hot or not teko pabendraut su keliais vaikinais. Du normalūs buvo, bendravom, bet po kelių dienų susirašinėjimo neberadom bendros kalbos. O vienas tai toks grynas mėmė buvo... Very Happy Pažvengiau ir tiek. O iš išvaizdos normalus atrodė Very Happy
Atgal į viršų Go down
svecias
Lankytojas



Pranešimų skaičius : 63
Taškai : 3582
Reputacija : -1
Join date : 2014-09-21

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptyAntr. 14 10 2014 - 5:17

..Smile))........


Paskutinį kartą redagavo Katsumi, Kv. 11 05 2017 - 10:30. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Vikuzi

Vikuzi


Pranešimų skaičius : 8
Taškai : 3596
Reputacija : 0
Join date : 2014-07-04
Age : 24
Miestas : Tauragė

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptyŠt. 25 04 2015 - 10:13

Ach, vaikinai, graudi tema Very Happy Nors pati neesu turėjusi vaikino, bet tvirtai galiu pasakyti, kad juos sunku suprasti... o ypač jei turi simpatiją. Tada net kiekvienas jo žvilgsnis, ko nors paklausimas ar šiaip bent mažo dėmesio parodymas tau atrodo didelis VAU ir per visą kūną šiurpuliukai bėgioja. Very Happy Bet kartais realybė būna kitokia.

Ir pritarsiu tai minčiai, kad be vaikino daugiau laisvės, nors kartais taip norisi tos vyriškos šilumos :3 Tačiau kol kas belieka pasitenkinti romantiškais filmais Very Happy

Gal kas galit pasidalinti savo meilės istorija? Arba kaip žinoti, kad vaikinui patinki? Smile
Atgal į viršų Go down
Gretė

Gretė


Pranešimų skaičius : 5
Taškai : 3198
Reputacija : 0
Join date : 2015-07-30
Age : 29
Miestas : Joniškis

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptyKv. 30 07 2015 - 16:43

Prieš tris metus 2012 m pradėjau draugauti su tokiu vaikinu. Na šakiaz koks jis geras buvo! Ir meilus ir ištikimas, paslaugus o kas svarbiausia protingas. Man tuo metu buvo 17 metų jam taip pat. Na... deja po mažiau nei pusės metų mūsų draugystė nutrūko kai išėjau į kitą mokyklą. Aš jį palikau, nes atsibodo, nereikėjo man to geručio, norėjosi bad boy. lol! Nors po to ir susiradau kitą vaikiną niekaip aš jo negalėjau pamiršti -.- Kartais susitikdavome, pakalbėdavom. Na ir galiausiai po 3 metų beveik, 2014 m rudenį mes vėl pradėjome normaliai bendrauti. Atsimenu ech, kaip širdelė spurdėdavo jau prieš susitinkant jį. Na ir galiausiai vėl pradėjome draugauti. Smile Dabar esame kartu 9 mėnesius ir jo nebekeisčiau į nieką! Smile I love you
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas
VOGUE


Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3727
Reputacija : 28
Join date : 2014-07-04
Age : 25
Miestas : Tauragė

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptyPen. 31 07 2015 - 7:11

Pasiteisino tau frazė ,,Nemesk kelio, dėl takelio'' Smile
Atgal į viršų Go down
Gretė

Gretė


Pranešimų skaičius : 5
Taškai : 3198
Reputacija : 0
Join date : 2015-07-30
Age : 29
Miestas : Joniškis

Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  EmptyPen. 31 07 2015 - 12:18

VOGUE rašo:
Pasiteisino tau frazė ,,Nemesk kelio, dėl takelio'' Smile
Visiškai sutinku! santa
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vaikinai !!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai !!    Vaikinai !!  Empty

Atgal į viršų Go down
 
Vaikinai !!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama :: Pašnekesiai-
Pereiti į: