Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Labas! Forumas džiūgauja, kad vėl tave galime matyti čia. Jeigu esi narė, tiesiog skubėk prisijungti ir lėk tikrinti forumų, o jei esi čia nauja - spustelk mygtuką "Registruotis" apačioje ir pasinerk į tikras diskusijų bangas! Na, ko lauki? JUNKIS PRIE MŪSŲ!

Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama

Forumas orientuotas merginų pokalbiams: mada, žurnalai, grožis, makiažas, savęs priežiūra, bėdos, patarimai ir visa kita. Jeigu nori paplepėti tarp mergaičių, šis forumas yra kaip tik tau. Registruokis ir pasinerk į pokalbius.

rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Iš kur gauti avatarą?
Tr. 2 07 2014 - 3:44 by pussycat
Jeigu nenori būti pilka pelyte ir forume puikuotis gražiu avataru, eik į puslapį http://www.avatarsdb.com/ ir išsirink. Išsirinkusi nusikopijuok jo adresą arba parsisiųsk jį į kompiuterį ir tada pasidaryk jį kaip savo avatarą!

Kaip tai padaryti?

Profilis -> Avataras

SĖKMĖS!

Comments: 3
Forumo taisyklės (būtina perskaityti, jei esi naujokė)
Tr. 2 07 2014 - 3:27 by pussycat
1. Prieš kuriant temą, visada patikrink, ar tokios temos jau nėra.
2. Naujokai visada gali klausti senbuvių, jeigu kas nors neaišku arba atsitiko problema.
3. Jokiu būdu negalima plūsti, įžeidinėti kitų vartotojų ir vartoti necenzūrinius žodžius. Už pirmą nusižengimą gaunamas įspėjimas, o už antrą - pašalinimas iš forumo.
4. Jokio spam'o ir flood'o. Jeigu jau išėjo, …

Comments: 1
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (11) buvo Kv. 3 07 2014 - 5:48
Ieškoti

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Lapkritis 2018
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Statistics
Mes turime 93 registruotus(ų) vartotojus(ų)
Naujausias registruotas vartotojas yra Gretė

Mūsų vartotojai iš viso parašė 618 pranešimus(ų) in 58 subjects
Top posters
VOGUE

DarkOrchid

svecias

Viktorija L

Warlock

Ernestaa

Moonlight

pussycat

Mėlynaspalva123

Melancholia

Share | 

Kaip leidi savo laisvą laiką?

Go down 
AutoriusPranešimas
pussycat
Administartorė, kūrėja, dizainerė

Pranešimų skaičius : 19
Taškai : 2574
Reputacija : 4

RašytiTemos pavadinimas: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Kv. 3 07 2014 - 9:07

Kokia veikla dažniausiai užsiimi, kad užpildytum tuščią laiką? Papasakok apie tai plačiau ir netgi parodyk! up coffeecup 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://td4ever.forumlt.com
millanetta

Pranešimų skaičius : 2
Taškai : 1599
Reputacija : 0

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Pen. 4 07 2014 - 1:25

Parodyti net neįsivaizduoju kaip, bet mėgstu skaityti knygas, žiūrėti filmus (šiuo metu ir futbolo rungtynes), gaminti valgyti, rašyti bei groti.  violet dance 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Karolina

Pranešimų skaičius : 11
Taškai : 1617
Reputacija : 1

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Pen. 4 07 2014 - 5:12

"Riju" knygas,domiuosi įžymybių grietinėlės naujienomis,žiūriu filmus,dabar ir futbolą (kai man patinkančios valstybės žaidžia  queen) ir išeinu pasivaikščioti su draugėmis,jaunesne sesute. Smile
Atgal į viršų Go down
Vikuzi

Pranešimų skaičius : 8
Taškai : 1608

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Pen. 4 07 2014 - 8:45

Aš tai kaip ir daugelis žiūriu filmus, tinginiauju, tačiau labiausiai patinka klausytis mėgstamos muzikos ir svajoti  Very Happy 
Atgal į viršų Go down
Guoda

Pranešimų skaičius : 4
Taškai : 1601

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Pen. 4 07 2014 - 8:45

Tobulinu grojimo gitara įgūdžius, skaitau knygas, žiūriu serialus bei filmus, mokausi gaminti maistą  Surprised
Atgal į viršų Go down
Vikuzi

Pranešimų skaičius : 8
Taškai : 1608

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Pen. 4 07 2014 - 9:13

Kokius dažniausiai žiūrite filmus, kai neturite ką veikti?  Very Happy 
Atgal į viršų Go down
pussycat

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Št. 5 07 2014 - 0:17

Asmeniškai aš tai pasinėrus į siaubo filmų platybes ir jau man sunku surasti siaubiaką, kurio aš nežiūrėjusi. Nors ir laaabai nepatiko siaubiakas iš pradžių, aš vistiek žiūriu jį iki galo. O gal vėliau bus įdomiau? Kaip sakant, kiekvienam filmui duodu šansą pasitaisyti.  mniiheart liezuviukas 
Atgal į viršų Go down
Ernestaa

Pranešimų skaičius : 37
Taškai : 1657
Reputacija : 14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Št. 5 07 2014 - 9:46

Labiausiai mėgstu būti su draugais, nes pas mane tokie fainuoliai draugai, kad galėčiau su jais ir gyvent Very Happy Nieko nėra geriau, nei pridaryt įvairiausių nesąmonių su draugais Smile)
Atgal į viršų Go down
vakaremar

Pranešimų skaičius : 5
Taškai : 1604
Reputacija : 2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Št. 5 07 2014 - 10:59

Kad tuščią laiką užpildyčiau aš skaitau knygas, einu su draugėm belekur į lauką, žiūriu filmus bei gaminu! Smile
Atgal į viršų Go down
Ievutis

Pranešimų skaičius : 14
Taškai : 1615

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Tr. 9 07 2014 - 7:39

Kai dabar vasara, tai dažniausiai visas dienas leidžiu su savo mažuoju broliuku. Na, o vakarai paaukoti draugams. Su jais dažniausiai bastomės kur nors kieme ir nieko įdomaus neveikiam. Tad laiko sau ir visiems kitiems mėgstamiems mano užsiėmimams, kaip knygų skaitymas, papuošalų iš karoliukų gamyba ir grojimas, laiko beveik nebėra.. o gaila..:/
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas

Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 1739
Reputacija : 28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Št. 12 07 2014 - 1:22

Kaip ir daugelis Very Happy Skaitau, groju, kai niekas negirdi dainuoju. Taip pat susitinku su draugais. Jie nereaaaaaalūs. Vis kokių nesąmonių prisigalvojam  Very Happy 
Taip pat žiauuuuuriai patinka gaminti  dance 
Ai. Dar be muzikos klausymosi neišgyvenčiau  whenilistentomusic 
Atgal į viršų Go down
pussycat

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Št. 12 07 2014 - 23:40

VOGUE, gaminimas man pačiai taip pat patinka, bet... susitvarkykit kas nors už mane.  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Atgal į viršų Go down
Melancholia

Pranešimų skaičius : 15
Taškai : 1593

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Kv. 31 07 2014 - 5:21

pussycat rašo:
VOGUE,  gaminimas man pačiai taip pat patinka, bet... susitvarkykit kas nors už mane.  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Būtent.
Atgal į viršų Go down
Viktorija L
Lankytojas

Pranešimų skaičius : 53
Taškai : 1641
Reputacija : 11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Sk. 3 08 2014 - 3:08

Žiūriu serialus, filmus, skaitau knygas, piešiu, fotografuoju, sportuoju, klausausi muzikos, retkarčiais išsikepu pyragą kuris tiesa sakant nebūna labai vykęs.
Atgal į viršų Go down
dylka

Pranešimų skaičius : 6
Taškai : 1564
Reputacija : 2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Kv. 14 08 2014 - 14:21

pusę savo laisvalaikio praleidžiu prie kompiuterio (tumblr, photoshop, forumai, youtube, žvaigždžių galerijos ir panašiai), šiaip beto prisėdi prie pianino pagroti, dar kai būna nuotaikos išeinu į kiemą ir slankioju iš rajono į rajoną
Atgal į viršų Go down
svecias
Lankytojas

Pranešimų skaičius : 63
Taškai : 1594
Reputacija : -1

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Sk. 21 09 2014 - 12:13

..Smile))........

Paskutinį kartą redagavo Katsumi, Kv. 11 05 2017 - 10:24. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MusicDaiva♪

Pranešimų skaičius : 6
Taškai : 1515

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Antr. 30 09 2014 - 8:29

"Graužiu" knygas, sėdžiu prie kompiuterio (taip taip, tai blogai, žinau. man pačiai gėda Very Happy ), žiūriu serialus (šiuo metu TVD), einu į lauką su draugėm, su sese ką nors paveikiu, pynu LoomBands apyrankes ir pnš. ;D
Atgal į viršų Go down
dark girl

Pranešimų skaičius : 15
Taškai : 1340

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   Sk. 5 04 2015 - 3:50

Aš skaitau knygas, kartais piešiu, klausau muzikos, strapalioju palei gerą muziką (tipo šoku Very Happy) kAIP IR VISKAS. a DAR tekstukus rašau (tipo knyga)Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip leidi savo laisvą laiką?   

Atgal į viršų Go down

Kaip leidi savo laisvą laiką?
Atgal į viršų 
Puslapis 11