Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Labas! Forumas džiūgauja, kad vėl tave galime matyti čia. Jeigu esi narė, tiesiog skubėk prisijungti ir lėk tikrinti forumų, o jei esi čia nauja - spustelk mygtuką "Registruotis" apačioje ir pasinerk į tikras diskusijų bangas! Na, ko lauki? JUNKIS PRIE MŪSŲ!
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama

Forumas orientuotas merginų pokalbiams: mada, žurnalai, grožis, makiažas, savęs priežiūra, bėdos, patarimai ir visa kita. Jeigu nori paplepėti tarp mergaičių, šis forumas yra kaip tik tau. Registruokis ir pasinerk į pokalbius.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Iš kur gauti avatarą?
Aktyvus laisvalaikis EmptyTr. 2 07 2014 - 3:44 by pussycat
Jeigu nenori būti pilka pelyte ir forume puikuotis gražiu avataru, eik į puslapį http://www.avatarsdb.com/ ir išsirink. Išsirinkusi nusikopijuok jo adresą arba parsisiųsk jį į kompiuterį ir tada pasidaryk jį kaip savo avatarą!


Kaip tai padaryti?

Profilis -> Avataras


SĖKMĖS!

Comments: 3
Forumo taisyklės (būtina perskaityti, jei esi naujokė)
Aktyvus laisvalaikis EmptyTr. 2 07 2014 - 3:27 by pussycat
1. Prieš kuriant temą, visada patikrink, ar tokios temos jau nėra.
2. Naujokai visada gali klausti senbuvių, jeigu kas nors neaišku arba atsitiko problema.
3. Jokiu būdu negalima plūsti, įžeidinėti kitų vartotojų ir vartoti necenzūrinius žodžius. Už pirmą nusižengimą gaunamas įspėjimas, o už antrą - pašalinimas iš forumo.
4. Jokio spam'o ir flood'o. Jeigu jau išėjo, …


Comments: 1
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (11) buvo Kv. 3 07 2014 - 5:48
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Balandis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistics
Mes turime 93 registruotus(ų) vartotojus(ų)
Naujausias registruotas vartotojas yra Gretė

Mūsų vartotojai iš viso parašė 618 pranešimus(ų) in 58 subjects
Top posters
VOGUE
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 
DarkOrchid
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 
svecias
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 
Viktorija L
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 
Warlock
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 
Ernestaa
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 
Moonlight
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 
pussycat
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 
Mėlynaspalva123
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 
Melancholia
Aktyvus laisvalaikis 0113Aktyvus laisvalaikis Progre10Aktyvus laisvalaikis 0113 

 

 Aktyvus laisvalaikis

Go down 
+7
Ievutis
Karolina
vakaremar
Ernestaa
callmegretty
millanetta
pussycat
11 posters
AutoriusPranešimas
pussycat
Administartorė, kūrėja, dizainerė
pussycat


Pranešimų skaičius : 19
Taškai : 4554
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-02
Age : 26
Miestas : pasvalys

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyKv. 3 07 2014 - 9:10

Ar sugebėtum būti kaip tie, kurie laisvalaikiu važinėja motociklais, šokinėja iš lėktuvo su parašiutu arba užsiima alpinizmu? O gal netgi tokia esi? Pasidalink savo nuomone.  ploja 
Atgal į viršų Go down
https://td4ever.forumlt.com
millanetta

millanetta


Pranešimų skaičius : 2
Taškai : 3579
Reputacija : 0
Join date : 2014-07-04
Age : 23
Miestas : Jurbarkas

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyPen. 4 07 2014 - 1:04

Kol kas nepriklausau tam žmonių ratui, tačiau labai noriu.  dance Turiu svajonę iššokti iš lėktuvo su parašiutu   What a Face  Tikiuosi, kad ji išsipildys. Neatsisakyčiau ir pasivažinėjimo motociklu/keturačiu  bei kopimo į Everesto viršukalnę.  Very Happy Manau, jog tai būtų labai įspūdinga ir vertinga patirtis.
Atgal į viršų Go down
callmegretty

callmegretty


Pranešimų skaičius : 5
Taškai : 3585
Reputacija : 2
Join date : 2014-07-04

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyPen. 4 07 2014 - 2:27

Kol kas kažkuo ektremaliu neužsiimu, bet labai norėčiau šokti su parašiutu iš lėktuvo, kadangi aš tiesiog dievinu aukštį ir naujoves.  laughs 
Atgal į viršų Go down
Ernestaa

Ernestaa


Pranešimų skaičius : 37
Taškai : 3637
Reputacija : 14
Join date : 2014-07-03
Age : 27

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyŠt. 5 07 2014 - 9:48

Dabar neturiu galimybių daryti kažko labai ekstremalaus :/ Bet ekstrymas man kaip maistas, dievinu tą jausmą .. Mmm.. Be galo noriu šokt su parašiutu, amerikietiškais kalneliais nusileist kokiais beprotiškai dideliais ..
Atgal į viršų Go down
vakaremar

vakaremar


Pranešimų skaičius : 5
Taškai : 3584
Reputacija : 2
Join date : 2014-07-04
Age : 22

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyŠt. 5 07 2014 - 10:57

Jei jau pradėjom kalbėti apie kažką tokio ekstremalaus, tai aš esu prieš. Tarkim aš atsisakyčiau skraidyti su parašiutu nes velniškai bijau aukščio.  lol! 
Atgal į viršų Go down
Karolina

Karolina


Pranešimų skaičius : 11
Taškai : 3597
Reputacija : 1
Join date : 2014-07-04
Age : 25
Miestas : Mažeikiai

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyAntr. 8 07 2014 - 5:43

Labai gaila, bet esu labai baili būtybė, beveik kiekvienam dalykui turiu baimę, tad užsiimti tokiais ekstremaliais dalykais kol kas nedrįstu. Rolling Eyes Bet labai norėčiau išmokti važiuoti motociklu, be abejo ir nušokti iš lėktuvo su parašiutu.. Tiesiog noriu įveikti visas savo keistas ir kvailas baimes, nes jų pas mane per daug..  pale 
Atgal į viršų Go down
Ievutis

Ievutis


Pranešimų skaičius : 14
Taškai : 3595
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-04
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyTr. 9 07 2014 - 7:30

Aš labai mėgstu tai, kas rizikinga. Žinoma tam dažnai pritrūksta drąsos, bet.. aš stengiuosi tai įveikti Very Happy dabar didžiausia mano svajonė būtų iššokti iš lėktuvo parašiutu. Šiaip tikiuosi gauti tokią dovaną 18 gimtadienio proga. Dar reikia palaukti daugiau nei metus, bet tokia dovana būtų tobula!Smile
Atgal į viršų Go down
red

red


Pranešimų skaičius : 3
Taškai : 3576
Reputacija : 2
Join date : 2014-07-10

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyKv. 10 07 2014 - 5:19

O mane labai žavi motociklai, jėgos aitvarai, parašiutai ir panašūs dalykėliai. Ir nors nesu nė prie vieno dar kol kas net prisilietus, kai įsivaizduoju save valdant motociklą, tiesiog užgniaužia kvapą, o ką jau bekalbėt apie jėgos aitvarus ar tą patį parašiutą... Kada nors, gal tikriau, kai sulauksiu pilnametystės, būtų velniškai smagu visa tai išbandyti.  ploja
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas
VOGUE


Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3719
Reputacija : 28
Join date : 2014-07-04
Age : 24
Miestas : Tauragė

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyŠt. 12 07 2014 - 1:29

Aš irgi tokia gan baili :/ Aukščio baimę jau beveik baigiu įveikti, bet vistiek.... :/ Kad ir kaip būtų, motociklai tai.... Omg. Kaip norėčiau pati jį turėti <3
O dabar užsikabinau ant pėsčiųjų žygių. Įveikiau 22km žygį masėmis po visokius miškus, šunkelius, pievas. Per upę dar perbrist reikėjo. Grįžau labai pavargus. Plius, su iki kraujo nutrintom pėdom, nes avalynė buvo tik paprasti kedukai. Bet neįsivaizduojat koks geras jausmas, jog tai padariau!  afro  Dabar laukiu su džiaugsmu kitų žygių  afro 
Atgal į viršų Go down
DarkOrchid
Lankytojas
DarkOrchid


Pranešimų skaičius : 77
Taškai : 3662
Reputacija : 28
Join date : 2014-08-01
Age : 24
Miestas : Kaunas

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptyPen. 1 08 2014 - 1:46

Man labiau patinka ramybė Very Happy Kur kas geriau laisvalaikiu paskaityt kokią gerą knygą lauke Very Happy
Atgal į viršų Go down
Viktorija L
Lankytojas
Viktorija L


Pranešimų skaičius : 53
Taškai : 3621
Reputacija : 11
Join date : 2014-08-03

Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis EmptySk. 3 08 2014 - 3:06

Velniškai bijau aukščio, tačiau labai norėčiau įveikti baimę ir jei tik būtų galimybė tikrai neatsisakyčiau šokti iš lėktuvo su parašiutu!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aktyvus laisvalaikis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aktyvus laisvalaikis   Aktyvus laisvalaikis Empty

Atgal į viršų Go down
 
Aktyvus laisvalaikis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama :: Laisvalaikis ir hobiai-
Pereiti į: