Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Labas! Forumas džiūgauja, kad vėl tave galime matyti čia. Jeigu esi narė, tiesiog skubėk prisijungti ir lėk tikrinti forumų, o jei esi čia nauja - spustelk mygtuką "Registruotis" apačioje ir pasinerk į tikras diskusijų bangas! Na, ko lauki? JUNKIS PRIE MŪSŲ!
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama

Forumas orientuotas merginų pokalbiams: mada, žurnalai, grožis, makiažas, savęs priežiūra, bėdos, patarimai ir visa kita. Jeigu nori paplepėti tarp mergaičių, šis forumas yra kaip tik tau. Registruokis ir pasinerk į pokalbius.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Iš kur gauti avatarą?
Linksmi nutikimai EmptyTr. 2 07 2014 - 3:44 by pussycat
Jeigu nenori būti pilka pelyte ir forume puikuotis gražiu avataru, eik į puslapį http://www.avatarsdb.com/ ir išsirink. Išsirinkusi nusikopijuok jo adresą arba parsisiųsk jį į kompiuterį ir tada pasidaryk jį kaip savo avatarą!


Kaip tai padaryti?

Profilis -> Avataras


SĖKMĖS!

Comments: 3
Forumo taisyklės (būtina perskaityti, jei esi naujokė)
Linksmi nutikimai EmptyTr. 2 07 2014 - 3:27 by pussycat
1. Prieš kuriant temą, visada patikrink, ar tokios temos jau nėra.
2. Naujokai visada gali klausti senbuvių, jeigu kas nors neaišku arba atsitiko problema.
3. Jokiu būdu negalima plūsti, įžeidinėti kitų vartotojų ir vartoti necenzūrinius žodžius. Už pirmą nusižengimą gaunamas įspėjimas, o už antrą - pašalinimas iš forumo.
4. Jokio spam'o ir flood'o. Jeigu jau išėjo, …


Comments: 1
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (11) buvo Kv. 3 07 2014 - 5:48
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
Mes turime 93 registruotus(ų) vartotojus(ų)
Naujausias registruotas vartotojas yra Gretė

Mūsų vartotojai iš viso parašė 618 pranešimus(ų) in 58 subjects
Top posters
VOGUE
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 
DarkOrchid
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 
svecias
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 
Viktorija L
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 
Warlock
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 
Ernestaa
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 
Moonlight
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 
pussycat
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 
Mėlynaspalva123
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 
Melancholia
Linksmi nutikimai 0113Linksmi nutikimai Progre10Linksmi nutikimai 0113 

 

 Linksmi nutikimai

Go down 
+7
DarkOrchid
Viktorija L
Melancholia
VOGUE
Ievutis
Ernestaa
pussycat
11 posters
AutoriusPranešimas
pussycat
Administartorė, kūrėja, dizainerė
pussycat


Pranešimų skaičius : 19
Taškai : 4582
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-02
Age : 26
Miestas : pasvalys

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyKv. 3 07 2014 - 8:58

Papasakok kokį linksmą nutikimą, kurį tau teko patirti. Nesikuklink, jei pasakojimas primena ar turi gėdingų detalių... Taip bus tik dar įdomiau skaityti kitiems!  liezuviukas 
Atgal į viršų Go down
https://td4ever.forumlt.com
Ernestaa

Ernestaa


Pranešimų skaičius : 37
Taškai : 3665
Reputacija : 14
Join date : 2014-07-03
Age : 27

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyŠt. 5 07 2014 - 9:39

Iš tikrųjų mano gyvenime buvo laaabai daug linksmų nutikinimų.. Esu be galo laiminga, kad turiu tokius nerealius draugus Very Happy Kartą su savo geriausia drauge sugalvojom užraišioti kaimyno kiemo įvažiavimą su virve. Buvo naktis ir berišant pamatėm, kad iš kiemo išeina vaikinukas, mes puolėm į pirmus krūmus Very Happy Ir laukėm kas dabar bus, tas bachūras įsipainiojo ir pradėjo šaukt savo draugus Very Happy O mes puolėm bėgt per krūmus, nes naktį galėjom už tokius bajeriukus ir į nosį gaut Very Happy Ačiū Dievui, mūsų nesivijo, bet bėgom per kiemus žmonių, šunys aplink visur lojo :DD Pusė gyvenvietės atsikėlė :DD
Atgal į viršų Go down
Ievutis

Ievutis


Pranešimų skaičius : 14
Taškai : 3623
Reputacija : 4
Join date : 2014-07-04
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyPir. 7 07 2014 - 11:02

Pas mane tai tų linksmų ir gėdingų nutikimų begalė.. Very Happy Net nežinau kokį čia galėčiau papasakoti.. Vieną kart gėdos apturėjau vaikinų akyse. Draugė susipažino su kažkokiu vaikinuku ir norėjo su juo susitikti, bet viena pirmą kartą eiti nedrįso, tad pasiūlė tam vaikinui pasiimti draugą, o ji pasiėmė mane ir ėjom keturiese. Nuėjom pasėdėt į kavinę, aš pasiėmiau Late kavos. Kai jau ruošiausi jos paragauti ir pakėliau puodelį prie lūpų, kažkuris iš vaikinų pasakė kažką juokingo, aš taip susijuokiau, kad papūčiau daug oro į puodelį, o kavos paviršiuje esanti puta, atsidūrė man ant kaktos ir nosies.. Visi juokėmės iki ašarų..Žinoma nuo ašarų dar ir tušas nubėgo.. Very Happy buvo tikrai gėda, bet bent jau linksmai pasijuokėm Very Happy
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas
VOGUE


Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3747
Reputacija : 28
Join date : 2014-07-04
Age : 25
Miestas : Tauragė

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyŠt. 12 07 2014 - 1:18

Apie tai, kiek kartų į miestą išėjau apsivilkusi palaidinę išvirkščiai nei nekalbu Very Happy
Viena tokių didesnių gėdų buvo, kai vyko koncertas. Pristatė mane, pradėjau lipti laiptais žemyn į sceną. Dar taip pasimaivydama ir tik kojos susipynė ir žemyn tais laiptais nuriedėjau... Very Happy Kai kurie juoktis pradėjo, kai kurie tuoj pat klausti ar viskas gerai, o aš lyg nieko nebuvo atsistojau ir nuėjau į sceną. Groju ir taip juokas ima, visa raudona.... Very Happy Buvo baisiausiai gėda Very Happy
Atgal į viršų Go down
Melancholia

Melancholia


Pranešimų skaičius : 15
Taškai : 3601
Reputacija : 0
Join date : 2014-07-31
Age : 26

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyKv. 31 07 2014 - 2:58

Nutikimas nr.1:
Nebuvo gėdingas, bet labai juokingas. Prieš kiek laiko susirašinėdavau su drauge be lietuviškų raidžių. Vieną sykį norėjau parašyt ''ei,ziurek''. Na, ėmiau ir parašiau, bet po kiek laiko perskaičiau... ''ei,ziurke''. Na po to jau buvo daug juoko ir paaiškinau visą situaciją draugei.

Nutikimas nr.2:
Ėjau po mokyklos į maximą nusipirkt savo mėgiamiausių salotų. Na paprašiau pardvėjos, įdėjo, prikrovė kiek tik galėjo į gana mažą indelį. Po to laukė ''kita stotelė'' - bandelės. Kadangi neturėjau pirkinių krepšelio, bandžiau išsirinkti bandelę laikydama indelį. Staiga jis nukrito, o visa mišrainė buvo ant grindų, kadangi pakuotė nebuvo sandariai uždaryta (dėl didelio kiekio). Buvo gana daug žmonių kurie tai matė tai vaidinau jog imsiu tą indelį ir šiek tiek aptvarkysiu, bet kai visi nusisuko palikau visą netvarką, nusipirkau bandelę ir į tą vietą dar ilgai nebėjau.

Jei ką prisiminsiu - parašysiu.
Atgal į viršų Go down
Viktorija L
Lankytojas
Viktorija L


Pranešimų skaičius : 53
Taškai : 3649
Reputacija : 11
Join date : 2014-08-03

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptySk. 3 08 2014 - 5:03

Ateinu į stotelę, dairausi į žmones, visi sukaitę, pavargę, įeinu į stotelės būdelę ir galvoju kodėl gi niekas joje nesėdi juk vis vien geriau sėdėti nei stovėt ir kaist. Na ką, tik gūžtelėjau pečiais ir klestelėjau aš ant to suoliuko, po kokios sekundės pajutau deginantį skausmą ant savo užpakalio. Kadangi saulė kepino kaip pragare, stotelės geležinis suoliukas buvo įkaitęs, tikrai rimtai įkaitęs ir visi protingi žmonės prie jo net nesiartino. O aš, genijus, ėmiau ir pasodinau savo pusnuogį užpakalį ant degančios geležies. Žinoma, viskas taip nesibaigė, aš pajutus skausmą tik suklykiau kaip mirštantis ruonis ir šokau nuo to suolo, blaškydamasi aplink. Nei kas daryt, kojos raudonos, autobusas neatvažiuoja, žmonės spokso, pradėjau juoktis ir trint tas kojas rankom kad mažiau skaudėtų. Žodžiu, galiausiai galvojau kad nebesidarysiu gėdos ir pareisiu namo piškom. Palikau stotelę ir nebežadu ten grįžt kol karta kuri mane matė neišmirs.
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas
VOGUE


Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3747
Reputacija : 28
Join date : 2014-07-04
Age : 25
Miestas : Tauragė

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptySk. 3 08 2014 - 6:21

Man visai dėl to negėda, o kaip tik linksma, tai papasakosiu. Vakar vyko miestelio šventė, vakare grojo ten kažkoks ansamblis. Kviečiau visus 2-8m. vaikiukus į ratelį Very Happy Buvo juokinga Very Happy
Atgal į viršų Go down
DarkOrchid
Lankytojas
DarkOrchid


Pranešimų skaičius : 77
Taškai : 3690
Reputacija : 28
Join date : 2014-08-01
Age : 25
Miestas : Kaunas

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyŠt. 23 08 2014 - 1:33

Buvo ne kartą nutikę kažkas gėdingo...
Tada smarkiai lijo. Nusprendžiau pasislėpti nuo lietaus parduotuvėje. Bėgau prie durų, o ten buvo labai šlapia ir čiuožiau tiesiai į stiklą. Mačiau, kad viduje esantys žmonės mėgino nesusijuokti. Į parduotuvę tada slėptis jau ir nėjau. Laukiau kol lietus nurims, po stogu Very Happy

Kai buvau vienuolikos metų su tėvais važiavau į "Senukuose". Labai mėgau apžiūrinėti baldus, visokias lovas ir sofas. Tą kartą pamačiau stalą su kompiuteriu. Žinojau, kad ten daug tokių stalų su netikrais kompiuteriais. Man labai patikdavo žaisti, kad kompiuteris tikras. O tas buvo iš ties tikras. Aš apsidžiaugiau ir sušukau tėvams: "Šitas kompiuteris tikras!". Pasirodo ten buvo darbuotojų stalas...
Atgal į viršų Go down
UniKornė

UniKornė


Pranešimų skaičius : 4
Taškai : 3559
Reputacija : 0
Join date : 2014-08-23

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyŠt. 23 08 2014 - 3:19

man juokingiausias buvo kai buvau maža, kokių 8
metų pamečiau mamą ir pas kažkokią kitą moterį
atėjau Very Happy
daug tų juokingų nutikimų turiu, bet ne visus
atsimenu Very Happy
Atgal į viršų Go down
VOGUE
Lankytojas
VOGUE


Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3747
Reputacija : 28
Join date : 2014-07-04
Age : 25
Miestas : Tauragė

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyŠt. 11 10 2014 - 2:36

Prieš porą dienų ėjau po pamokų į būrelį. Ir reikia pereiti per perėją kur nėra šviesaforo. Na ir sustojau prie to šviesaforo su drauge. Stovim, kalbam, laukiam kol žalia užsidegs Very Happy Paskui pastebėjom, kad kažkaip mašinų daug kažko sustojo. Tada supratom kaip prisigavom... Juokėmės iki ašarų Very Happy Tikriausiai vairuotojai belekai mus iškeikė Very Happy
Atgal į viršų Go down
DarkOrchid
Lankytojas
DarkOrchid


Pranešimų skaičius : 77
Taškai : 3690
Reputacija : 28
Join date : 2014-08-01
Age : 25
Miestas : Kaunas

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyPen. 23 01 2015 - 2:52

Nepasakyčiau, kad tai buvo žiauriai linksma... Šiandien pusę kelio į mokyklą nuėjau ir tik tada pastebėjau, kad be kuprinės išėjau Very Happy Negana to skubėjau, bėgau ir dar parkritau vos ne po mašina...
Mokykloje žinoma buvo juokinga.
Atgal į viršų Go down
svecias
Lankytojas



Pranešimų skaičius : 63
Taškai : 3602
Reputacija : -1
Join date : 2014-09-21

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyPen. 23 01 2015 - 12:48

..Smile))........


Paskutinį kartą redagavo Katsumi, Kv. 11 05 2017 - 10:28. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mėlynaspalva123

Mėlynaspalva123


Pranešimų skaičius : 19
Taškai : 3423
Reputacija : 0
Join date : 2015-01-21

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyŠt. 24 01 2015 - 1:56

Tokių nutikimų dar nebuvo. flowersz Doggy
Atgal į viršų Go down
wilmante




Pranešimų skaičius : 2
Taškai : 3397
Reputacija : 0
Join date : 2015-01-29

Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai EmptyPir. 29 02 2016 - 15:07

Sauniai!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Linksmi nutikimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmi nutikimai   Linksmi nutikimai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Linksmi nutikimai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Išreikškime viską, kas mūsų gražiose galvelėse sukuriama :: Diskusijos :: Humoras-
Pereiti į: